NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Wszystkie produkty marki Polanka można kupić w sklepie online: www.polankafashion.com, a także w innych internetowych showroomach.
Kolekcję można oglądać, przymierzać i kupić w butikach stacjonarnych na terenie Polski. Szczegółowe adresy dostępne są na stronie tu jesteśmy. Jesteśmy też obecni na wybranych targach modowych o czym informujemy na fan pag’u na Facebooku https:// www.facebook.com/PolankaFashion
Zamówienie można złożyć bez rejestracji. Posiadanie własnego konta w naszym sklepie daje dostęp do większej liczby funkcji. Jeśli się zarejestrujesz, możesz zachować swoją historię zakupową oraz zapisać dane, żeby ułatwić sobie zakupy w przyszłości. Na swoim koncie zawsze można sprawdzić też obecny status przesyłki.
Tak, Klient może wycofać lub dokonać zmiany w zamówieniu aż do momentu wysyłki zamówionego Towaru. Zmiany mogą dotyczyć rezygnacji z całości bądź z części Towarów składających się na zamówienie, zmiany w adresie dostawy lub zmiany danych na fakturze. W przypadku zmiany w zamówieniu Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z obsługą Sklepu internetowego telefonicznie bądź mailowo na adres: polanka@polankafashion.com
Termin realizacji zamówienia jest uzależniony od miejsca i sposobu dostawy paczki. Dokładamy starań aby zamówienie dotarło w jak najkrótszym czasie. Na terenie Polski czas wysyłki przewidziany jest na 2-3 dni robocze od zaksięgowania pieniędzy na koncie. W przypadku wydłużenia się terminu Klient jest informowany. Kupując „Produkt dostępny na zamówienie”, czas wysyłki ustalamy indywidualnie! Zgodnie z regulaminem termin realizacji zamówienia maksymalnie może wydłużyć się do trzydziestu (30) dni od daty zawarcia umowy sprzedaży.
Tak, jest taka możliwość po wcześniejszym kontakcie z nami na adres: polanka@polankafashion.com lub kontakcie telefonicznym. Po potwierdzeniu takiej możliwości poinformujemy Cię jak złożyć zamówienie. Pamiętaj, że w przypadku produktów odszywanych na zamówienie, nie ma możliwości zwrotu, lub wymiany.
Tak, zwrotu/wymiany zamówienia możesz dokonać składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 (czternaście) dni od dnia Dostawy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient może złożyć oświadczenie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres polanka@polankafashion.com. Towar zwracany nie może nosić oznak użytkowania. Jeśli towar zostanie zwrócony zgodnie z regulaminem, Sprzedawca zwraca uiszczoną cenę nabycia  w ciągu 14 (czternastu) dni roboczych na wskazane przez Klienta konto bankowe. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie (szyte na miarę) nie podlegają wymianie i zwrotowi. Koszt odesłania Towaru do Sprzedawcy ponosi Klient.
Adres do zwrotów/wymian: polanka – Anna Polańczyk, ul. Deotymy 48/17, 01-409 Warszawa
Pełne informacje na temat możliwych sposobów zapłaty znajdziesz na stronie Dostawa i płatności
Koszty przesyłki uwarunkowane są wybranym sposobem zapłaty oraz miejscem doręczenia. Pełne informacje na temat wysyłki znajdziesz na stronie Dostawa i płatności
Tak, istnieje możliwość odbioru osobistego w Warszawie jednakże tylko i wyłącznie dla użytkowników zarejestrowanych oraz po wcześniejszym ustaleniu szczegółów spotkania.
Tak, realizujemy przesyłki międzynarodowe, ale koszt dostarczenia jest wtedy odpowiednio wyższy. Szczegóły dotyczące kosztów znajdziesz na stronie Dostawa i płatności
Nic prostszego. Każdy produkt ma opis wymiaru. Po prostu zmierz siebie albo inne swoje dobrze dopasowane ubrania i dobierz odpowiedni rozmiar. W przypadku wątpliwości zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo: polanka@polankafashion.com lub telefonicznie.
Szczegóły dotyczące przepisu prania są załączone do ubrania w postaci metki.