NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Wszystkie produkty marki Polanka można kupić w sklepie online: www.polankafashion.com, a także w innych internetowych showroomach.
Kolekcję można oglądać, przymierzać i kupić w butikach stacjonarnych na terenie Polski. Szczegółowe adresy dostępne są na stronie tu jesteśmy. Jesteśmy też obecni na wybranych targach modowych o czym informujemy na fan pag’u na Facebooku https:// www.facebook.com/PolankaFashion
Zamówienie można złożyć bez rejestracji. Posiadanie własnego konta w naszym sklepie daje dostęp do większej liczby funkcji. Jeśli się zarejestrujesz, możesz zachować swoją historię zakupową oraz zapisać dane, żeby ułatwić sobie zakupy w przyszłości. Na swoim koncie zawsze można sprawdzić też obecny status przesyłki.
Tak, Klient może wycofać lub dokonać zmiany w zamówieniu aż do momentu wysyłki zamówionego Towaru. Zmiany mogą dotyczyć rezygnacji z całości bądź z części Towarów składających się na zamówienie, zmiany w adresie dostawy lub zmiany danych na fakturze. W przypadku zmiany w zamówieniu Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z obsługą Sklepu internetowego telefonicznie bądź mailowo na adres: polanka@polankafashion.com
Termin realizacji zamówienia jest uzależniony od miejsca i sposobu dostawy paczki. Dokładamy starań aby zamówienie dotarło w jak najkrótszym czasie. Na terenie Polski czas wysyłki przewidziany jest na 2-3 dni robocze od zaksięgowania pieniędzy na koncie. W przypadku wydłużenia się terminu Klient jest informowany. Kupując „Produkt dostępny na zamówienie”, czas wysyłki ustalamy indywidualnie! Zgodnie z regulaminem termin realizacji zamówienia maksymalnie może wydłużyć się do trzydziestu (30) dni od daty zawarcia umowy sprzedaży.
Tak, jest taka możliwość po wcześniejszym kontakcie z nami na adres: polanka@polankafashion.com lub kontakcie telefonicznym. Po potwierdzeniu takiej możliwości poinformujemy Cię jak złożyć zamówienie. Pamiętaj, że w przypadku produktów odszywanych na zamówienie, nie ma możliwości zwrotu, lub wymiany.
Tak, na wymianę rzeczy masz 14 dni od daty dostawy. Możesz wymienić tylko te rzeczy, które nie noszą śladów użytkowania, są kompletne i posiadają metki oraz dowód zakupu. Wyślij rzecz, którą chcesz wymienić wraz z dowodem zakupu i informacja na co chcesz wymienić oraz swoimi danymi do wysyłki i kontaktu.
Tak, zwrotu/wymiany zamówienia możesz dokonać w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Towar zwracany nie może nosić oznak użytkowania. Dostarczony musi być kompletny i posiadać metki. Jeśli towar zostanie zwrócony zgodnie z regulaminem, Sprzedawca zwraca uiszczoną cenę nabycia  w ciągu siedmiu dni roboczych na wskazane przez Klienta konto bankowe. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie (szyte na miarę) nie podlegają wymianie i zwrotowi. Koszt odesłania Towaru do Sprzedawcy ponosi Klient.
Pełne informacje na temat możliwych sposobów zapłaty znajdziesz na stronie Dostawa i płatności
Koszty przesyłki uwarunkowane są wybranym sposobem zapłaty oraz miejscem doręczenia. Pełne informacje na temat wysyłki znajdziesz na stronie Dostawa i płatności
Tak, istnieje możliwość odbioru osobistego w Warszawie jednakże tylko i wyłącznie dla użytkowników zarejestrowanych oraz po wcześniejszym ustaleniu szczegółów spotkania.
Tak, realizujemy przesyłki międzynarodowe, ale koszt dostarczenia jest wtedy odpowiednio wyższy. Szczegóły dotyczące kosztów znajdziesz na stronie Dostawa i płatności
Nic prostszego. Każdy produkt ma opis wymiaru. Po prostu zmierz siebie albo inne swoje dobrze dopasowane ubrania i dobierz odpowiedni rozmiar. W przypadku wątpliwości zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo: polanka@polankafashion.com lub telefonicznie.
Szczegóły dotyczące przepisu prania są załączone do ubrania w postaci metki. Ubrania zalecamy prać ręcznie w letniej wodzie (temperatura 30 stopni), po czym ręcznie wypłukać. Do ostatniego płukania można dodać płyn do płukania tkanin. Suszyć najlepiej poprzez rozłożone na ręczniku, aby uniknąć rozciągnięcia. Odradzamy pranie w pralce, ostre wirowanie czy suszenie w suszarce.